HVAM100FBC100M
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVAM100FBC100M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HVAM100FBC100M
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100M OHM 1% 10W AXIAL
listoch: HVAM100FBC100M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie HVAM100FBC100M
Číslo dielu HVAM100FBC100M Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 100M OHM 1% 10W AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1306 pcs Dátový hárok HVAM100FBC100M.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.310" Dia x 5.000" L (7.87mm x 127.00mm)
séria HVAM odpor 100 MOhms
Výkon (watty) 10W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 225°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti High Voltage
Poruchovosť - Detailný popis 100 MOhms ±1% 10W Through Hole Resistor Axial High Voltage Metal Film