HPC12JB8R20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HPC12JB8R20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HPC12JB8R20
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 8.2 OHM 5% 5W 5048 WIDE
listoch: 1.HPC12JB8R20.pdf2.HPC12JB8R20.pdf
  • správa
Špecifikácie HPC12JB8R20
Číslo dielu HPC12JB8R20 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 8.2 OHM 5% 5W 5048 WIDE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4864 pcs Dátový hárok 1.HPC12JB8R20.pdf2.HPC12JB8R20.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±150ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení SMD Veľkosť / rozmer 0.480" L x 0.500" W (12.19mm x 12.70mm)
séria HPC odpor 8.2 Ohms
Výkon (watty) 5W obal Bulk
Balík / puzdro Wide 5048 (127122 Metric) 4850 J-Lead Ostatné mená HPC 12 8.2 5% B