HDM12GA10K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HDM12GA10K0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HDM12GA10K0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 10K OHM 1/2W 2% AXIAL
listoch: 1.HDM12GA10K0.pdf2.HDM12GA10K0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie HDM12GA10K0
Číslo dielu HDM12GA10K0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 10K OHM 1/2W 2% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2301891 pcs Dátový hárok 1.HDM12GA10K0.pdf2.HDM12GA10K0.pdf
tolerancia ±2% Teplotný koeficient -500/ +350ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.094" Dia x 0.236" L (2.40mm x 6.00mm)
séria HDM odpor 10 kOhms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená HDM 1/2 10K 2% T