HDM12FA330R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HDM12FA330R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 330 OHM 1/2W 1% AXIAL
listoch: HDM12FA330R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie HDM12FA330R
Číslo dielu HDM12FA330R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 330 OHM 1/2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1924649 pcs Dátový hárok HDM12FA330R.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient -500/ +350ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.094" Dia x 0.236" L (2.40mm x 6.00mm)
séria HDM odpor 330 Ohms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Moisture Resistant
Poruchovosť - Detailný popis 330 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Carbon Film