HCSM2818FT20L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HCSM2818FT20L0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HCSM2818FT20L0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.02 OHM 5W 1% 2818 SMD
listoch: HCSM2818FT20L0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie HCSM2818FT20L0
Číslo dielu HCSM2818FT20L0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.02 OHM 5W 1% 2818 SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 117218 pcs Dátový hárok HCSM2818FT20L0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±75ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2818 Veľkosť / rozmer 0.280" L x 0.195" W (7.10mm x 4.95mm)
séria HCSM odpor 20 mOhms
Výkon (watty) 5W obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Nonstandard Ostatné mená HCSM2818FT20L0CT
Prevádzková teplota -55°C ~ 170°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.075" (1.90mm)
Vlastnosti Current Sense Poruchovosť -
Detailný popis 20 mOhms ±1% 5W Chip Resistor Nonstandard Current Sense Metal Element zloženie Metal Element