FRN2JT36R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
FRN2JT36R0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FRN2JT36R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES FUSE 36 OHM 2W 5% AXIAL
listoch: 1.FRN2JT36R0.pdf2.FRN2JT36R0.pdf
  • správa
Špecifikácie FRN2JT36R0
Číslo dielu FRN2JT36R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES FUSE 36 OHM 2W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 938904 pcs Dátový hárok 1.FRN2JT36R0.pdf2.FRN2JT36R0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±350ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
séria FRN odpor 36 Ohms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená FRN 2 36 5% R