FRN14JT2R40
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
FRN14JT2R40 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FRN14JT2R40
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES FUSE 2.4 OHM 1/4W 5% AXIAL
listoch: 1.FRN14JT2R40.pdf2.FRN14JT2R40.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie FRN14JT2R40
Číslo dielu FRN14JT2R40 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES FUSE 2.4 OHM 1/4W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1504073 pcs Dátový hárok 1.FRN14JT2R40.pdf2.FRN14JT2R40.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±350ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
séria FRN odpor 2.4 Ohms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená FRN 1/4 2.4 5% R