FRN14JT150R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
FRN14JT150R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FRN14JT150R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES FUSE 150 OHM 1/4W 5% AXIAL
listoch: 1.FRN14JT150R.pdf2.FRN14JT150R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie FRN14JT150R
Číslo dielu FRN14JT150R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES FUSE 150 OHM 1/4W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1995678 pcs Dátový hárok 1.FRN14JT150R.pdf2.FRN14JT150R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±350ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
séria FRN odpor 150 Ohms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená FRN 1/4 150 5% R