FRN12JA220R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FRN12JA220R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 220 OHM 1/2W 5% AXIAL
listoch: FRN12JA220R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie FRN12JA220R
Číslo dielu FRN12JA220R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 220 OHM 1/2W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1393267 pcs Dátový hárok FRN12JA220R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±350ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
séria FRN odpor 220 Ohms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -40°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Proof, Fusible, Moisture Resistant, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 220 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Fusible, Moisture Resistant, Safety Metal Film