FCR2010KT680R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FCR2010KT680R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 680 OHM 10% 3/4W 2010
listoch: 1.FCR2010KT680R.pdf2.FCR2010KT680R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie FCR2010KT680R
Číslo dielu FCR2010KT680R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 680 OHM 10% 3/4W 2010 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 786210 pcs Dátový hárok 1.FCR2010KT680R.pdf2.FCR2010KT680R.pdf
tolerancia ±10% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2010 Veľkosť / rozmer 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
séria FCR odpor 680 Ohms
Výkon (watty) 0.75W, 3/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2010 (5025 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.028" (0.70mm) Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 680 Ohms ±10% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Thick Film