FCR1206NT82K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FCR1206NT82K0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 82K OHM 30% 1/4W 1206
listoch: 1.FCR1206NT82K0.pdf2.FCR1206NT82K0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie FCR1206NT82K0
Číslo dielu FCR1206NT82K0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 82K OHM 30% 1/4W 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1917393 pcs Dátový hárok 1.FCR1206NT82K0.pdf2.FCR1206NT82K0.pdf
tolerancia ±30% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 1206 Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
séria FCR odpor 82 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1206 (3216 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.028" (0.70mm) Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 82 kOhms ±30% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film