EWT50JB10R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
EWT50JB10R0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EWT50JB10R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES CHAS MNT 10 OHM 5% 50W
listoch: 1.EWT50JB10R0.pdf2.EWT50JB10R0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie EWT50JB10R0
Číslo dielu EWT50JB10R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES CHAS MNT 10 OHM 5% 50W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 10442 pcs Dátový hárok 1.EWT50JB10R0.pdf2.EWT50JB10R0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient -
Veľkosť / rozmer 0.563" Dia x 4.016" L (14.30mm x 102.00mm) séria EWT
odpor 10 Ohms Výkon (watty) 50W
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Tubular
Ostatné mená EWT 50 10 5% B
EWT5010JB
EWT5010JB-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 350°C
Funkcia montáže Brackets (not included) Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Lead štýl Tab
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Proof, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 10 Ohms ±5% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor zloženie Wirewound