EWT225JB150R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
EWT225JB150R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EWT225JB150R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES CHAS MNT 150 OHM 5% 225W
listoch: 1.EWT225JB150R.pdf2.EWT225JB150R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie EWT225JB150R
Číslo dielu EWT225JB150R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES CHAS MNT 150 OHM 5% 225W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5139 pcs Dátový hárok 1.EWT225JB150R.pdf2.EWT225JB150R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient -
Veľkosť / rozmer 1.126" Dia x 10.512" L (28.60mm x 267.00mm) séria EWT
odpor 150 Ohms Výkon (watty) 225W
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Tubular
Ostatné mená EWT 225 150 5% B
EWT225150JB
EWT225150JB-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 350°C
Funkcia montáže Brackets (not included) Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Lead štýl Tab
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Proof, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 150 Ohms ±5% 225W Wirewound Chassis Mount Resistor zloženie Wirewound