CSS2512FT68L0
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
Stackpole Electronics Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CSS2512FT68L0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES SMD 0.068 OHM 1% 2W 2512
listoch: CSS2512FT68L0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie CSS2512FT68L0
Číslo dielu CSS2512FT68L0 Výrobca Stackpole Electronics Inc.
popis RES SMD 0.068 OHM 1% 2W 2512 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 217818 pcs Dátový hárok CSS2512FT68L0.pdf
Napájacie napätie - AC - Napätie - práca 2W
Napätie - porucha 2512 Hrúbka (Max) ±15ppm/°C
Veľkosť / rozmer 0.246" L x 0.130" W (6.25mm x 3.30mm) séria CSS
Stav RoHS Tape & Reel (TR) polarizácia 2512 (6432 Metric)
Prevádzková teplota -55°C ~ 225°C Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks Výrobné číslo výrobcu CSS2512FT68L0
Výška - sedenie (Max) 0.035" (0.90mm) Vlastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense
FIFO je 2 Rozšírený popis 0.068 Ohm ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil
ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±1% popis RES SMD 0.068 OHM 1% 2W 2512