CSS2010FT56L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CSS2010FT56L0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.056 OHM 1% 1W 2010
listoch: 1.CSS2010FT56L0.pdf2.CSS2010FT56L0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie CSS2010FT56L0
Číslo dielu CSS2010FT56L0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.056 OHM 1% 1W 2010 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 213315 pcs Dátový hárok 1.CSS2010FT56L0.pdf2.CSS2010FT56L0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±15ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2010 Veľkosť / rozmer 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
séria CSS odpor 56 mOhms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2010 (5025 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 225°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.035" (0.90mm) Vlastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense
Poruchovosť - Detailný popis 56 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil