CSRN2512JTR110
Prehľad produktov
Číslo dielu: CSRN2512JTR110
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.11 OHM 5% 2W 2512
listoch: CSRN2512JTR110.pdf
  • správa
Špecifikácie CSRN2512JTR110
Číslo dielu CSRN2512JTR110 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.11 OHM 5% 2W 2512 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 656800 pcs Dátový hárok CSRN2512JTR110.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2512 Veľkosť / rozmer 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm)
séria CSRN odpor 110 mOhms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2512 (6432 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.028" (0.70mm) Vlastnosti Current Sense
Poruchovosť - Detailný popis 110 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thick Film