CSRN2512FT75L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSRN2512FT75L0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CSRN2512FT75L0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.075 OHM 1% 2W 2512
listoch: 1.CSRN2512FT75L0.pdf2.CSRN2512FT75L0.pdf
  • správa
Špecifikácie CSRN2512FT75L0
Číslo dielu CSRN2512FT75L0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.075 OHM 1% 2W 2512 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 444810 pcs Dátový hárok 1.CSRN2512FT75L0.pdf2.CSRN2512FT75L0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2512 Veľkosť / rozmer 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm)
séria CSRN odpor 75 mOhms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2512 (6432 Metric) Ostatné mená CSRN 2 0.075 1% R