CSRN2010JTR240
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
CSRN2010JTR240 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CSRN2010JTR240
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES SMD 0.24 OHM 5% 1W 2010
listoch: 1.CSRN2010JTR240.pdf2.CSRN2010JTR240.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie CSRN2010JTR240
Číslo dielu CSRN2010JTR240 Výrobca Stackpole Electronics Inc.
popis RES SMD 0.24 OHM 5% 1W 2010 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 868044 pcs Dátový hárok 1.CSRN2010JTR240.pdf2.CSRN2010JTR240.pdf
Napájacie napätie - AC - Napätie - práca 1W
Napätie - porucha 2010 Hrúbka (Max) ±250ppm/°C
Veľkosť / rozmer 0.197" L x 0.097" W (5.00mm x 2.45mm) séria CSRN
Stav RoHS Tape & Reel (TR) polarizácia 2010 (5025 Metric)
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Výrobné číslo výrobcu CSRN2010JTR240
Výška - sedenie (Max) 0.030" (0.75mm) Vlastnosti Current Sense
FIFO je 2 Rozšírený popis 0.24 Ohm ±5% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense Thick Film
ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±5% popis RES SMD 0.24 OHM 5% 1W 2010