CSRN2010FKR330
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSRN2010FKR330 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CSRN2010FKR330
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.33 OHM 1% 1W 2010
listoch: 1.CSRN2010FKR330.pdf2.CSRN2010FKR330.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie CSRN2010FKR330
Číslo dielu CSRN2010FKR330 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.33 OHM 1% 1W 2010 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 484317 pcs Dátový hárok 1.CSRN2010FKR330.pdf2.CSRN2010FKR330.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±250ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2010 Veľkosť / rozmer 0.197" L x 0.097" W (5.00mm x 2.45mm)
séria CSRN odpor 330 mOhms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2010 (5025 Metric) Ostatné mená CSRN 1 0.33 1% I