CSRN2010FK39L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CSRN2010FK39L0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.039 OHM 1% 1W 2010
listoch: CSRN2010FK39L0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie CSRN2010FK39L0
Číslo dielu CSRN2010FK39L0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.039 OHM 1% 1W 2010 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 378733 pcs Dátový hárok CSRN2010FK39L0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±250ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2010 Veľkosť / rozmer 0.197" L x 0.097" W (5.00mm x 2.45mm)
séria CSRN odpor 39 mOhms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2010 (5025 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.030" (0.75mm) Vlastnosti Current Sense
Poruchovosť - Detailný popis 39 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense Thick Film