CSRF2512JT16L0
Prehľad produktov
Číslo dielu: CSRF2512JT16L0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.016 OHM 5% 2W 2512
listoch: CSRF2512JT16L0.pdf
  • správa
Špecifikácie CSRF2512JT16L0
Číslo dielu CSRF2512JT16L0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.016 OHM 5% 2W 2512 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 217982 pcs Dátový hárok CSRF2512JT16L0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2512 Veľkosť / rozmer 0.254" L x 0.128" W (6.45mm x 3.25mm)
séria CSRF odpor 16 mOhms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2512 (6432 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 170°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.037" (0.95mm) Vlastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Poruchovosť - Detailný popis 16 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil