CSRF2512FK33L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSRF2512FK33L0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CSRF2512FK33L0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.033 OHM 1% 2W 2512
listoch: 1.CSRF2512FK33L0.pdf2.CSRF2512FK33L0.pdf
  • správa
Špecifikácie CSRF2512FK33L0
Číslo dielu CSRF2512FK33L0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.033 OHM 1% 2W 2512 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4321 pcs Dátový hárok 1.CSRF2512FK33L0.pdf2.CSRF2512FK33L0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2512 Veľkosť / rozmer 0.254" L x 0.128" W (6.45mm x 3.25mm)
séria CSRF odpor 33 mOhms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2512 (6432 Metric) Ostatné mená CSRF 2 0.033 1% I