CSRF0402FT10L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSRF0402FT10L0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CSRF0402FT10L0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.01 OHM 1% 1/8W 0402
listoch: 1.CSRF0402FT10L0.pdf2.CSRF0402FT10L0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie CSRF0402FT10L0
Číslo dielu CSRF0402FT10L0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.01 OHM 1% 1/8W 0402 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 359357 pcs Dátový hárok 1.CSRF0402FT10L0.pdf2.CSRF0402FT10L0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0402 Veľkosť / rozmer 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
séria CSRF odpor 10 mOhms
Výkon (watty) 0.125W, 1/8W obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro 0402 (1005 Metric) Ostatné mená CSRF0402FT10L0CT
Prevádzková teplota -55°C ~ 170°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.022" (0.55mm)
Vlastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Poruchovosť -
Detailný popis 10 mOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil zloženie Metal Foil