CSR2512FK20L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR2512FK20L0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CSR2512FK20L0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.02 OHM 1% 2W 2512
listoch: 1.CSR2512FK20L0.pdf2.CSR2512FK20L0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie CSR2512FK20L0
Číslo dielu CSR2512FK20L0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.02 OHM 1% 2W 2512 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 225504 pcs Dátový hárok 1.CSR2512FK20L0.pdf2.CSR2512FK20L0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2512 Veľkosť / rozmer 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
séria CSR odpor 20 mOhms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2512 (6432 Metric) Ostatné mená CSR 2 0.02 1% I