CSR2010JKR330
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR2010JKR330 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CSR2010JKR330
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.33 OHM 5% 1W 2010
listoch: 1.CSR2010JKR330.pdf2.CSR2010JKR330.pdf
  • správa
Špecifikácie CSR2010JKR330
Číslo dielu CSR2010JKR330 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.33 OHM 5% 1W 2010 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 785199 pcs Dátový hárok 1.CSR2010JKR330.pdf2.CSR2010JKR330.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2010 Veľkosť / rozmer 0.197" L x 0.100" W (5.00mm x 2.54mm)
séria CSR odpor 330 mOhms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2010 (5025 Metric) Ostatné mená CSR 1 0.33 5% I