CSR1225FT4L00
Prehľad produktov
Číslo dielu: CSR1225FT4L00
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.004 OHM 1% 3W 2512 WIDE
listoch: CSR1225FT4L00.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie CSR1225FT4L00
Číslo dielu CSR1225FT4L00 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.004 OHM 1% 3W 2512 WIDE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 193206 pcs Dátový hárok CSR1225FT4L00.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±300ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 1225 Veľkosť / rozmer 0.122" L x 0.248" W (3.10mm x 6.30mm)
séria CSR odpor 4 mOhms
Výkon (watty) 3W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.041" (1.05mm) Vlastnosti Current Sense
Poruchovosť - Detailný popis 4 mOhms ±1% 3W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Current Sense Thick Film