CSR1225FK75L0
Prehľad produktov
Číslo dielu: CSR1225FK75L0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.075 OHM 1% 3W 2512 WIDE
listoch: 1.CSR1225FK75L0.pdf2.CSR1225FK75L0.pdf
  • správa
Špecifikácie CSR1225FK75L0
Číslo dielu CSR1225FK75L0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.075 OHM 1% 3W 2512 WIDE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 265903 pcs Dátový hárok 1.CSR1225FK75L0.pdf2.CSR1225FK75L0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 1225 Veľkosť / rozmer 0.122" L x 0.248" W (3.10mm x 6.30mm)
séria CSR odpor 75 mOhms
Výkon (watty) 3W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Ostatné mená CSR 3 0.075 1% I