CSR1210FTR990
Prehľad produktov
Číslo dielu: CSR1210FTR990
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.99 OHM 1% 1/2W 1210
listoch: CSR1210FTR990.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie CSR1210FTR990
Číslo dielu CSR1210FTR990 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.99 OHM 1% 1/2W 1210 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 783414 pcs Dátový hárok CSR1210FTR990.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 1210 Veľkosť / rozmer 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
séria CSR odpor 990 mOhms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1210 (3125 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.026" (0.65mm) Vlastnosti Current Sense
Poruchovosť - Detailný popis 990 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3125 Metric) Current Sense Thick Film