CSR1206FTR866
Prehľad produktov
Číslo dielu: CSR1206FTR866
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.866 OHM 1% 1/2W 1206
listoch: CSR1206FTR866.pdf
  • správa
Špecifikácie CSR1206FTR866
Číslo dielu CSR1206FTR866 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.866 OHM 1% 1/2W 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1541846 pcs Dátový hárok CSR1206FTR866.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 1206 Veľkosť / rozmer 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
séria CSR odpor 866 mOhms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1206 (3216 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.026" (0.65mm) Vlastnosti Current Sense
Poruchovosť - Detailný popis 866 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Thick Film