CSR1206FT50L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR1206FT50L0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CSR1206FT50L0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.05 OHM 1% 1/2W 1206
listoch: 1.CSR1206FT50L0.pdf2.CSR1206FT50L0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie CSR1206FT50L0
Číslo dielu CSR1206FT50L0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.05 OHM 1% 1/2W 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 689190 pcs Dátový hárok 1.CSR1206FT50L0.pdf2.CSR1206FT50L0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 1206 Veľkosť / rozmer 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
séria CSR odpor 50 mOhms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Original-Reel®
Balík / puzdro 1206 (3216 Metric) Ostatné mená CSR1206FT50L0DKR
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.026" (0.65mm)
Vlastnosti Current Sense Poruchovosť -
Detailný popis 50 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Thick Film zloženie Thick Film