CSR1206FT1R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR1206FT1R00 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CSR1206FT1R00
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 1 OHM 1% 1/2W 1206
listoch: 1.CSR1206FT1R00.pdf2.CSR1206FT1R00.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
10000 pcs
  • správa
Špecifikácie CSR1206FT1R00
Číslo dielu CSR1206FT1R00 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 1 OHM 1% 1/2W 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1731260 pcs Dátový hárok 1.CSR1206FT1R00.pdf2.CSR1206FT1R00.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 1206 Veľkosť / rozmer 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
séria CSR odpor 1 Ohms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1206 (3216 Metric) Ostatné mená CSR1/21FRTR
CSR1/21FRTR-ND
CSR1206FT1R00TR
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.026" (0.65mm)
Vlastnosti Current Sense Poruchovosť -
Detailný popis 1 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Thick Film zloženie Thick Film