CSR1206FK68L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR1206FK68L0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CSR1206FK68L0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.068 OHM 1% 1/2W 1206
listoch: 1.CSR1206FK68L0.pdf2.CSR1206FK68L0.pdf
  • správa
Špecifikácie CSR1206FK68L0
Číslo dielu CSR1206FK68L0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.068 OHM 1% 1/2W 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 559636 pcs Dátový hárok 1.CSR1206FK68L0.pdf2.CSR1206FK68L0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 1206 Veľkosť / rozmer 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
séria CSR odpor 68 mOhms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1206 (3216 Metric) Ostatné mená CSR 1/2 0.068 1% I