CSR0805JT25L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR0805JT25L0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CSR0805JT25L0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.025 OHM 5% 1/4W 0805
listoch: 1.CSR0805JT25L0.pdf2.CSR0805JT25L0.pdf
  • správa
Špecifikácie CSR0805JT25L0
Číslo dielu CSR0805JT25L0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.025 OHM 5% 1/4W 0805 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 711246 pcs Dátový hárok 1.CSR0805JT25L0.pdf2.CSR0805JT25L0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0805 Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
séria CSR odpor 25 mOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0805 (2012 Metric) Ostatné mená CSR 1/4 0.025 5% R