CSR0805JK47L0
Prehľad produktov
Číslo dielu: CSR0805JK47L0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.047 OHM 5% 1/4W 0805
listoch: CSR0805JK47L0.pdf
  • správa
Špecifikácie CSR0805JK47L0
Číslo dielu CSR0805JK47L0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.047 OHM 5% 1/4W 0805 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 578967 pcs Dátový hárok CSR0805JK47L0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0805 Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
séria CSR odpor 47 mOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0805 (2012 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.026" (0.65mm) Vlastnosti Current Sense
Poruchovosť - Detailný popis 47 mOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Thick Film