CSR0805FTR100
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR0805FTR100 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CSR0805FTR100
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.1 OHM 1% 1/4W 0805
listoch: 1.CSR0805FTR100.pdf2.CSR0805FTR100.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie CSR0805FTR100
Číslo dielu CSR0805FTR100 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.1 OHM 1% 1/4W 0805 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 959693 pcs Dátový hárok 1.CSR0805FTR100.pdf2.CSR0805FTR100.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0805 Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
séria CSR odpor 100 mOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro 0805 (2012 Metric) Ostatné mená CSR0805FTR100CT
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.026" (0.65mm)
Vlastnosti Current Sense Poruchovosť -
Detailný popis 100 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Thick Film zloženie Thick Film