CSR0805FK30L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR0805FK30L0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CSR0805FK30L0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.03 OHM 1% 1/4W 0805
listoch: 1.CSR0805FK30L0.pdf2.CSR0805FK30L0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie CSR0805FK30L0
Číslo dielu CSR0805FK30L0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.03 OHM 1% 1/4W 0805 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 630868 pcs Dátový hárok 1.CSR0805FK30L0.pdf2.CSR0805FK30L0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0805 Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
séria CSR odpor 30 mOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0805 (2012 Metric) Ostatné mená CSR 1/4 0.03 1% I
CSR0805FK30L0TR
CSR1/40.03FITR
CSR1/40.03FITR-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.026" (0.65mm)
Vlastnosti Current Sense Poruchovosť -
Detailný popis 30 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Thick Film zloženie Thick Film