CSR0603JTR240
Prehľad produktov
Číslo dielu: CSR0603JTR240
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.24 OHM 5% 1/8W 0603
listoch: CSR0603JTR240.pdf
  • správa
Špecifikácie CSR0603JTR240
Číslo dielu CSR0603JTR240 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.24 OHM 5% 1/8W 0603 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2173280 pcs Dátový hárok CSR0603JTR240.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±300ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0603 Veľkosť / rozmer 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
séria CSR odpor 240 mOhms
Výkon (watty) 0.125W, 1/8W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0603 (1608 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.022" (0.55mm) Vlastnosti Current Sense
Poruchovosť - Detailný popis 240 mOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thick Film