CSR0603FTR750
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR0603FTR750 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CSR0603FTR750
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.75 OHM 1% 1/8W 0603
listoch: 1.CSR0603FTR750.pdf2.CSR0603FTR750.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie CSR0603FTR750
Číslo dielu CSR0603FTR750 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.75 OHM 1% 1/8W 0603 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2140543 pcs Dátový hárok 1.CSR0603FTR750.pdf2.CSR0603FTR750.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±300ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0603 Veľkosť / rozmer 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
séria CSR odpor 750 mOhms
Výkon (watty) 0.125W, 1/8W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0603 (1608 Metric) Ostatné mená CSR 1/8 0.75 1% R