CSR0603FKR500
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR0603FKR500 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CSR0603FKR500
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.5 OHM 1% 1/8W 0603
listoch: 1.CSR0603FKR500.pdf2.CSR0603FKR500.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie CSR0603FKR500
Číslo dielu CSR0603FKR500 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.5 OHM 1% 1/8W 0603 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2482890 pcs Dátový hárok 1.CSR0603FKR500.pdf2.CSR0603FKR500.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±300ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0603 Veľkosť / rozmer 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
séria CSR odpor 500 mOhms
Výkon (watty) 0.125W, 1/8W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0603 (1608 Metric) Ostatné mená CSR 1/8 0.5 1% I
CSR0603FKR500TR
CSR1/80.5FITR
CSR1/80.5FITR-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.022" (0.55mm)
Vlastnosti Current Sense Poruchovosť -
Detailný popis 500 mOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thick Film zloženie Thick Film