CSR0402JTR200
Prehľad produktov
Číslo dielu: CSR0402JTR200
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.2 OHM 5% 1/8W 0402
listoch: CSR0402JTR200.pdf
  • správa
Špecifikácie CSR0402JTR200
Číslo dielu CSR0402JTR200 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.2 OHM 5% 1/8W 0402 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2132542 pcs Dátový hárok CSR0402JTR200.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0402 Veľkosť / rozmer 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
séria CSR odpor 200 mOhms
Výkon (watty) 0.125W, 1/8W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0402 (1005 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.017" (0.43mm) Vlastnosti Current Sense
Poruchovosť - Detailný popis 200 mOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Current Sense Thick Film