CSR0402FKR130
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR0402FKR130 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CSR0402FKR130
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.13 OHM 1% 1/8W 0402
listoch: 1.CSR0402FKR130.pdf2.CSR0402FKR130.pdf
  • správa
Špecifikácie CSR0402FKR130
Číslo dielu CSR0402FKR130 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.13 OHM 1% 1/8W 0402 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 963960 pcs Dátový hárok 1.CSR0402FKR130.pdf2.CSR0402FKR130.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0402 Veľkosť / rozmer 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
séria CSR odpor 130 mOhms
Výkon (watty) 0.125W, 1/8W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0402 (1005 Metric) Ostatné mená CSR 1/8S 0.13 1% I