CSR0402FK50L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR0402FK50L0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CSR0402FK50L0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.05 OHM 1% 1/8W 0402
listoch: 1.CSR0402FK50L0.pdf2.CSR0402FK50L0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie CSR0402FK50L0
Číslo dielu CSR0402FK50L0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.05 OHM 1% 1/8W 0402 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 509712 pcs Dátový hárok 1.CSR0402FK50L0.pdf2.CSR0402FK50L0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0402 Veľkosť / rozmer 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
séria CSR odpor 50 mOhms
Výkon (watty) 0.125W, 1/8W obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro 0402 (1005 Metric) Ostatné mená CSR0402FK50L0CT
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.017" (0.43mm)
Vlastnosti Current Sense Poruchovosť -
Detailný popis 50 mOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Current Sense Thick Film zloženie Thick Film