CSNL2010JT36L0
Prehľad produktov
Číslo dielu: CSNL2010JT36L0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.036 OHM 5% 1.5W 2010
listoch: CSNL2010JT36L0.pdf
  • správa
Špecifikácie CSNL2010JT36L0
Číslo dielu CSNL2010JT36L0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.036 OHM 5% 1.5W 2010 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 263712 pcs Dátový hárok CSNL2010JT36L0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2010 Veľkosť / rozmer 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
séria CSNL odpor 36 mOhms
Výkon (watty) 1.5W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2010 (5025 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 170°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.035" (0.90mm) Vlastnosti Current Sense, Moisture Resistant
Poruchovosť - Detailný popis 36 mOhms ±5% 1.5W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil