CSNL1206FT25L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSNL1206FT25L0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CSNL1206FT25L0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.025 OHM 1% 1W 1206
listoch: 1.CSNL1206FT25L0.pdf2.CSNL1206FT25L0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
8000 pcs
  • správa
Špecifikácie CSNL1206FT25L0
Číslo dielu CSNL1206FT25L0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.025 OHM 1% 1W 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 324522 pcs Dátový hárok 1.CSNL1206FT25L0.pdf2.CSNL1206FT25L0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 1206 Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
séria CSNL odpor 25 mOhms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1206 (3216 Metric) Ostatné mená CSNL1206FT25L0TR
Prevádzková teplota -55°C ~ 170°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.035" (0.90mm)
Vlastnosti Current Sense, Moisture Resistant Poruchovosť -
Detailný popis 25 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil zloženie Metal Foil