CSM2512FT75L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CSM2512FT75L0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.075 OHM 1% 3W 2512
listoch: CSM2512FT75L0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie CSM2512FT75L0
Číslo dielu CSM2512FT75L0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.075 OHM 1% 3W 2512 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 317702 pcs Dátový hárok CSM2512FT75L0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±75ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2512 Veľkosť / rozmer 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
séria CSM odpor 75 mOhms
Výkon (watty) 3W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2512 (6432 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 170°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.035" (0.90mm) Vlastnosti Current Sense
Poruchovosť - Detailný popis 75 mOhms ±1% 3W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Metal Foil