CFM1JT560K
Prehľad produktov
Číslo dielu: CFM1JT560K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 560K OHM 1W 5% AXIAL
listoch: 1.CFM1JT560K.pdf2.CFM1JT560K.pdf
  • správa
Špecifikácie CFM1JT560K
Číslo dielu CFM1JT560K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 560K OHM 1W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3728589 pcs Dátový hárok 1.CFM1JT560K.pdf2.CFM1JT560K.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ -850ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.138" Dia x 0.354" L (3.50mm x 9.00mm)
séria CFM odpor 560 kOhms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Poruchovosť - Detailný popis 560 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film