CFM14JT360R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM14JT360R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CFM14JT360R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 360 OHM 1/4W 5% CF MINI
listoch: 1.CFM14JT360R.pdf2.CFM14JT360R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
10000 pcs
  • správa
Špecifikácie CFM14JT360R
Číslo dielu CFM14JT360R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 360 OHM 1/4W 5% CF MINI Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 9566425 pcs Dátový hárok 1.CFM14JT360R.pdf2.CFM14JT360R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ -400ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
séria CFM odpor 360 Ohms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená CFM 1/4 360 5% R