CFM14JT2R20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM14JT2R20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CFM14JT2R20
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 2.2 OHM 1/4W 5% CF MINI
listoch: 1.CFM14JT2R20.pdf2.CFM14JT2R20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
10000 pcs
  • správa
Špecifikácie CFM14JT2R20
Číslo dielu CFM14JT2R20 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 2.2 OHM 1/4W 5% CF MINI Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 9310704 pcs Dátový hárok 1.CFM14JT2R20.pdf2.CFM14JT2R20.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±400ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
séria CFM odpor 2.2 Ohms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená CFM 1/4 2.2 5% R