CFM14JT130K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM14JT130K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CFM14JT130K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 130K OHM 1/4W 5% CF MINI
listoch: 1.CFM14JT130K.pdf2.CFM14JT130K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
10000 pcs
  • správa
Špecifikácie CFM14JT130K
Číslo dielu CFM14JT130K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 130K OHM 1/4W 5% CF MINI Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 9474991 pcs Dátový hárok 1.CFM14JT130K.pdf2.CFM14JT130K.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ -850ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
séria CFM odpor 130 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená CFM 1/4 130K 5% R