CFM14JT110K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM14JT110K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CFM14JT110K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 110K OHM 1/4W 5% CF MINI
listoch: 1.CFM14JT110K.pdf2.CFM14JT110K.pdf
  • správa
Špecifikácie CFM14JT110K
Číslo dielu CFM14JT110K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 110K OHM 1/4W 5% CF MINI Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6618499 pcs Dátový hárok 1.CFM14JT110K.pdf2.CFM14JT110K.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ -850ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
séria CFM odpor 110 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená CFM 1/4 110K 5% R